• Detail firmy

Milada Šimonová - EMU

Základní popis

Zabýváme se prodejem kancelářských potřeb a nábytku.

Adresa

Budějovická 928
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42402425

Výrobky, činnosti

Etiketovací kleště

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 251 857
Mobil: +420 605 844 549
E-mail: emu.ta@razdva.cz
WWW: www.emu.e-firmy.cz

Kontaktní osoba

Milada Šimonová - Majitel

Další firmy v oboru

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.