• Detail firmy

VLADIMIR KONTROS

Základní popis

Produktom cinnosti je vyroba stolarskych doplnkov:kancelarsky,spalnovy,kupelnovy a zahradny nabytok,detske izby,kuchynske linky,schody a zabradlia ,dvere a vstavane skrine.K sluzbam mojej prace je zameranie,vyroba,odborne poradenstvo,dovoz a montaz.

Adresa

Plzeňská 130
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45275696

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 288 111
Fax: +4 202 523 539
E-mail: vkstolar@vkstolar.sk

Kontaktní osoba

VLADIMIR KONTROS - Majitel

Telefon: 0 907 990 264
E-mail: vkstolar@vkstolar.sk
Další firmy v oboru

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.