• Detail firmy

ABC STAV s. r. o.

Základní popis

Provádíme stavby bytové, občanské, průmyslové, inženýrské sítě, rekonstrukce,silnice,mosty,dřevostavby, zateplování budov. Projektová, inženýrská činnost, realitní činnost, půjčovna mechanizace.

Adresa

Na Zlíchově 5/240
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25671626

Výrobky, činnosti

služby

Projektová, inženýrská činnost, realitní činnost, půjčovna mechanizace.

Kontaktní údaje

E-mail: abcstav@klikni.cz
WWW: www.abcstav.er.cz

Kontaktní osoba

ing Petr ing.Čech - Prokurista

Telefon: 720 422 544
E-mail: abcstav@klikni.cz

Stanislav Trobl - Jednatel

Další firmy v oboru

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.