• Detail firmy

GComp., spol. s r.o.

Základní popis

Prozovujeme server pro školení řidičů do 3,5 tuny. Zároveň se zabýváme e-learningem a tvorbou elektronických kurzů pro různé LMS systémy. Pracujeme v normách SCORM a AICC a využívám profesionálních programů pro tvorbu elektrocnikého obsahu.

Adresa

Elišky Peškové 6
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64942783
DIČ:  CZ64942783
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tvorba www stránek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 326 820
Mobil: +420 603 233 980
E-mail: gcomp@gcomp.cz
E-mail: info@skoleni-ridicu.eu
WWW: www.skoleni-ridicu.eu/
WWW: www.gcomp.cz
Skype: jp-603

Kontaktní osoba

Ing. Jan Plecháč - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.