• Detail firmy

AGK Praha

Základní popis

Společnost vyhotovuje geometrické plány, vytyčuje hranice pozemků či staveb a tvoří podklady pro grafické informační systémy.

Adresa

Křížová 472/47
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25096117

Výrobky, činnosti

Společnost vyhotovuje geometrické plány

Společnost vyhotovuje geometrické plány, vytyčuje hranice pozemků či staveb a tvoří podklady pro grafické informační systémy.

Kontaktní údaje

Telefon: +42 025 694 322
Mobil: +420 603 204 712
Fax: +42 025 694 322

Kontaktní osoba

Karel Fučík - Jednatel

Mobil: 603 204 712
Další firmy v oboru

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.