• Detail firmy

KP KLIMA s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme návrhy, dodávky, montáže a servis tepelných čerpadel. Dodáváme klimatizace pro obchodní a kancelářská centra.

Adresa

Koláčkova 24
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60734167
DIČ:  CZ60734167
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Fan coily a splity

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 228 966
Fax: +420 541 228 967
E-mail: kpklima@kpklima.cz
WWW: www.kpklima.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Matějka - Jednatel

Mobil: +420 602 724 190
Další firmy v oboru

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.