• Detail firmy

BALMAT SLANÝ

Základní popis

Provozujeme velkoobchod i maloobchod pracovních oděvů, obuvi a pomůcek. Nabízíme pracovní oděvy - montérky, kombinézy - i zateplené, bílé pracovní oblečení. Dále pracovní obuv, rukavice, ochranné pracovní pomůcky - brýle, štíty, respirátory, chrániče

Adresa

Smečenská 775
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02399776

Výrobky, činnosti

Pracovní obuv

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 521 003

Kontaktní osoba

Radoslava Hrušková - Majitel

Mobil: 721 436 591
E-mail: balmat@email.cz
WWW: www.balmatslany.cz

Jiří Hruška - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál www.stolari-truhlari.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním. Naleznete u nás 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři..) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci..). Uveřejňujeme články s různými tématy, provozujeme inzerci a spolupracujeme s organizátory veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a souvisejícími projekty.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.