• Detail firmy

První písecký velkoobchod, spol. s r. o.

Základní popis

Velkoobchod drogerie, kosmetiky, postřiků a hnojiv, kartáčnického zboží, nátěrových hmot a hygienic. pomůcek.

Adresa

Za Pazdernou 1503
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40755916
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Drogerie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 215 673
Telefon: +420 382 215 674
E-mail: obchod@drogerie-ppv.cz
WWW: www.drogerie-ppv.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Štěpka - Jednatel

Mobil: +420 603 257 230
Další firmy v oboru

Jana Dobiášová

Pestrý sortiment přírodní kosmetiky a potravinových doplňků, jako je tělová či vlasová kosmetika, léčivé čaje a další. Nabízíme především produkty od českých výrobců. Prodáváme rovněž dárkové balíčky a koše. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu. Věříme, že si vyberte.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.