• Detail firmy

Miroslav Dvořák

Základní popis

Základem mého podnikání je realizace polygrafických výrobků. Nabídka zahrnuje studiovou přípravu dat, digitální a ofsetový tisk. Mezi produkci patří vizitky, samolepy, letáky, katalogy, kalendáře, knihy a další tiskoviny.

Adresa

5.května 733
407 21 Česká Kamenice

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76399281
DIČ:  CZ5609152098

Výrobky, činnosti

realizace polygrafických výrobků

Základem mého podnikání je realizace polygrafických výrobků. Nabídka zahrnuje studiovou přípravu dat, digitální a ofsetový tisk.

Kontaktní údaje

E-mail: studio.d2@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Dvořák - Majitel

Telefon: 773 683 863
E-mail: studio.d2@seznam.cz
Další firmy v oboru

STUDIO MANIX Paweł Rydzewski

Naše agentura se zabývá při výkonu reklamy, pomůcky, reklamní oděvy, pracovní oděvy, tištěný kanceláři, hlavičkový papír, nabídek složek, vizitky a letáky. Poskytli jsme naše společnosti služeb poskytovaných z výroby a konče s instalací. My charakterizovat profesionalitu, přesnost a spolehlivost. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

Ivan Král

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Vytváříme firemní identitu, informační a orientační systémy, bannery, billboardy, polepy aut, reklamní letáky, katalogy a mnoho dalšího. Poskytujeme fotografické služby.