• Detail firmy

HOTEL LUNÍK s.r.o.

Základní popis

Tradiční rodinný hotel střední kategorie, který je situován v klidné části historického centra Prahy. Nabízí 35 pokojů, snídaňovou restauraci, konferenční salonky, výborné dopravní spojení MHD a v přátelský a profesionální přístup zaměstnanců.

Adresa

Londýnská 50/609
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45279764
DIČ:  CZ45279764
Rok založení:  1924
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytovací služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 253 974
Fax: +420 224 253 986
E-mail: info@hotel-lunik.cz
WWW: www.hotel-lunik.cz

Kontaktní osoba

Pavla Plzáková

Petra Gryczová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

EDUCA INTERNATIONAL , o.p.s.

Zaměřujeme se na vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů, kvalifikaci a rekvalifikaci pracovníků, odborné stáže pro studenty či pořádání odborných kurzů. Nabízíme zprostředkování stáží pro vysokoškolské studenty a absolventy. Především se zaměřujeme na stáže Erasmus+ či Leonardo da Vinci. Rovněž zajistíme pojištění mobility studentů.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.