• Detail firmy

Ing. Jakub Motejl

Základní popis

Solární studio Motýlek, vysoká hygiena, proškolená obsluha, moderní solária Ergoline, solární kosmetika California Tan-Emerald Bay-Supre-Pro Tan, klimatizováno, platby kartou-převodem-sodexo.

Adresa

Mádrova 3033/5
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71769102

Výrobky, činnosti

Solární studio Motýlek, vysoká hygiena,proškolená

obsluha, moderní solária Ergoline, solární kosmetika California Tan-Emerald Bay-Supre-Pro Tan, klimatizováno, platby kartou-převodem-sodexo.

Kontaktní osoba

Ing. Jakub Motejl - Majitel

Mobil: +420 724 932 098
E-mail: motejlj@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.