• Detail firmy

Miroslav Chytka

Základní popis

C E Z A R Bezpečnostní služba Nabídka ke spolupráci v integrované ostraze objektu

Adresa

Encovany 94
411 45 Encovany

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67865364

Výrobky, činnosti

Ostraha a bezpečnostní služby

Kontaktní údaje

E-mail: Chytka.Miroslav@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Chytka - Generální ředitel

Telefon: +420 416 787 450
Mobil: +420 722 926 872
E-mail: Chytka.Miroslav@seznam.cz
Další firmy v oboru

BHP Otium Jolanta Klapczarek

Nabízíme školení v oblasti požární ochrany, stejně jako školení první pomoci. Připravujeme celou řadu dokumentace týkající se škody způsobené v důsledku pracovního úrazu, a my je zaregistrovat. Poskytujeme poradenství v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví. Klademe veškeré úsilí, aby naše přednášky byly jasné a srozumitelné pro každého. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!