• Detail firmy

Jindřiška Kvasničková

Základní popis

Pěstování a prodej okrasných dřevin se specializací na venkovní ibišky.

Adresa

Podhorní Újezd 98
507 54 Podhorní Újezd

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45530564
DIČ:  CZ6157191304

Výrobky, činnosti

Květiny, rostliny

Pěstování a prodej okrasných dřevin se specializací na venkovní ibišky.

Kontaktní údaje

E-mail: ibisky@email.cz
WWW: www.venkovni-ibisky.cz

Kontaktní osoba

Jindřiška Kvasničková - Majitel

Telefon: 777 333 271
E-mail: ibisky@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

Ing. Klára Bízová

Náš květinový ateliér zajišťuje kompletní floristický servis. Vytváříme květinová aranžmá, dekorace a výzdoby nejen do soukromých, ale i do reprezentačních prostor, jako jsou kanceláře, recepce, hotely, restaurace apod. Dále nabízíme svatební aranžmá a slavnostní i smuteční květinové vazby na zakázku. Připravíme Vám kytici pro jakoukoliv příležitost dle Vašich přání. Neváhejte se na nás obrátit.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Centnas"

Naše společnost byla provádí po mnoho let působících na trhu semen se stala jedním z hlavních tvůrců tohoto sektoru ekonomiky. Dobrá znalost reálií segmentu semen podporovaného vysokou úrovní technologického rozvoje, což umožňuje pružné přizpůsobení individuálním potřebám každého klienta * vlastní a dobře organizovanou distribuční sítě a profesionální personál