• Detail firmy

Ing. Kročil Tomáš

Základní popis

:: architektonické studie :: stavební projekce :: stavební fyzika :: výkon inženýrské činnosti :: výkon technického dozoru :: rozpočtování :: finanční analýzy / studie proveditelnosti :: vizualizace :: zahradní architektura

Adresa

Družstevní 980
763 26 Luhačovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74644386
DIČ:  CZ8112024591

Výrobky, činnosti

architektonické studie

:: architektonické studie :: stavební projekce :: stavební fyzika :: výkon inženýrské činnosti :: výkon technického dozoru :: rozpočtování

Kontaktní údaje

E-mail: krocil@krocil.eu
WWW: www.krocil.eu

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Kročil - Generální ředitel

Telefon: 734 600 316
E-mail: krocil@krocil.eu
Další firmy v oboru

Ing. Vlastimil Zatloukal

Poskytujeme především služby stavebního managementu, posouzení staveniště, studie proveditelnosti, kontrolu prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.