• Detail firmy

Ondřej Šíma

Základní popis

prodej paměťových médií, příslušenství a kamer GoPro. Paměťové karty, USB flash disky, USB čtečky, GoPro kamery, příslušenství, Compact Flash, Secure Digital, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick Micro, Mini SD, Micro SD

Adresa

Košická 304
405 05 Bynov - Děčín IX

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75393077

Výrobky, činnosti

Prodej paměťových médií, příslušenství

Prodej paměťových médií, příslušenství a kamer GoPro. Paměťové karty, USB flash disky, USB čtečky, GoPro kamery, příslušenství, Compact Flash, Secure

Kontaktní údaje

Mobil: +42 075 855 188
E-mail: hanus1dan@email.cz
WWW: www.pamkarty.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Šíma - Jednatel

Telefon: +420 775 855 188
Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.