• Detail firmy

PaedDr. Jaromír Vít, CSc.

Základní popis

Konzultant,auditor:EZÚ,CQS,TUV,AZCERT:ISO 9001-kvalita,ISO 13485-zdravotnické prostředky, ISO 15 189-laboratoře,ISO 22716-kosmetické přípravky,personální řízení, projekty, školení,motivace,hodnocení Manažer kvality,auditor. Odborný posuzovatel ČIA.

Adresa

Švehlova 308/5
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87022052
DIČ:  CZ5609112289

Výrobky, činnosti

Poradenství podle norem ČSN EN ISO

Poskytování poradenských služeb při tvorbě a udržování systémů kvalit podle norem ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 13485.

Kontaktní údaje

E-mail: jaromir.vit@tiscali.cz
WWW: www.vitjaromir.cz

Kontaktní osoba

PaedDr. Jaromír Vít, CSc. - Generální ředitel

Telefon: +420 604 866 071
E-mail: jaromir.vit@tiscali.cz
Další firmy v oboru

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.