• Detail firmy

Markéta De Rooy

Základní popis

Firma Kalloni nabízí exotické šperky z celého světa a zároveň podporuje umělce z méně rozvinutých zemí. Naleznete u nás fair trade šperky z Namibie (projekt Člověka v tísni), Mexika, Keni, Argentiny, Indie, Indonésie atd. Okrášlete se a pomozte.

Adresa

Hanžlov 1051
755 01 Horní Jasenka

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87930391

Výrobky, činnosti

exotické šperky z celého světa

Firma Kalloni nabízí exotické šperky z celého světa a zároveň podporuje umělce z méně rozvinutých zemí. Naleznete u nás fair trade šperky z Namibie

Kontaktní údaje

E-mail: marketa@kalloni.cz
WWW: www.kalloni.cz

Kontaktní osoba

Mgr Markéta de Rooy - Generální ředitel

Telefon: 604 906 445
E-mail: marketa@kalloni.cz
Další firmy v oboru

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.