• Detail firmy

Hana Lacinová

Základní popis

Jsme velkoobchod a maloobchod,zaměřujeme se na zdravou výživu a kosmetické doplňky,masážní a relaxační výrobky. Nabídka masérských, rekondičních, sportovních a dalších wellness služeb.

Adresa

Divec 41
500 03 Divec

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67444725
DIČ:  CZ7654253618

Výrobky, činnosti

Jsme velkoobchod a maloobchod

zaměřujeme se na zdravou výživu a kosmetické doplňky,masážní a relaxační výrobky.

Kontaktní údaje

E-mail: hana.lacinova@wellnesshanny.cz
WWW: www.wellnesshanny.cz

Kontaktní osoba

Hana Lacinová - Majitel

Telefon: +420 776 002 971
E-mail: hana.lacinova@wellnesshanny.cz
Další firmy v oboru

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

Jana Dobiášová

Pestrý sortiment přírodní kosmetiky a potravinových doplňků, jako je tělová či vlasová kosmetika, léčivé čaje a další. Nabízíme především produkty od českých výrobců. Prodáváme rovněž dárkové balíčky a koše. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu. Věříme, že si vyberte.

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.