• Detail firmy

Termo Tisk s.r.o.

Základní popis

Provoz reklamní agentury s vlastní výrobou. Tisk vizitek, razítek, letáků, brožurek, potisk triček a reklamních předmětů, velkoplošný tisk, polep aut.

Adresa

Rychnovská 671
199 00 Praha 9 - Letňany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27116166

Výrobky, činnosti

Reklamní tisk

Provoz reklamní agentury s vlastní výrobou. Tisk vizitek, razítek, letáků, brožurek, potisk triček a reklamních předmětů, velkoplošný tisk, polep aut.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 585 640
E-mail: dotaz@termotisk.cz
WWW: www.termotisk.cz

Kontaktní osoba

Jiří Wagner - Jednatel

Ing. Jozef Mitošinka - Jednatel

Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme komplexní předtiskovou přípravu a tiskové služby (vč. velkoplošného a malonákladového tisku). Ve vlastním fotoateliéru zhotovujeme produktové fotografie všeho druhu, portrétní i velkoplošné. Menší formáty fotografií tiskneme na minilabu Noritsu. Vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Pro zákazníky z portálu ABC nabízíme slevu ve výši 35% z cen v e-shopu. (Viz nabídky.)

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.