• Detail firmy

Termo Tisk s.r.o.

Základní popis

Provoz reklamní agentury s vlastní výrobou. Tisk vizitek, razítek, letáků, brožurek, potisk triček a reklamních předmětů, velkoplošný tisk, polep aut.

Adresa

Rychnovská 671
199 00 Praha 9 - Letňany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27116166

Výrobky, činnosti

Reklamní tisk

Provoz reklamní agentury s vlastní výrobou. Tisk vizitek, razítek, letáků, brožurek, potisk triček a reklamních předmětů, velkoplošný tisk, polep aut.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 585 640
E-mail: dotaz@termotisk.cz
WWW: www.termotisk.cz

Kontaktní osoba

Jiří Wagner - Jednatel

Ing. Jozef Mitošinka - Jednatel

Další firmy v oboru

ALMA - REKLAMA s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme vypracování grafických návrhů, navržení materiálů, přímou výrobu, dopravu a montáž. Vyrábíme světelnou reklamu, 3D loga, nápisy, orientační systémy, reklamní poutače, plakáty, samolepky a mnoho dalšího dle požadavku klienta.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.