• Detail firmy

Jiří Švéda

Základní popis

Návrh, studie, projekce a provádění realizaci v oboru technického zařízení budov, zdrojů tepla, altenrativní zdroje energie (tepelná čerpadla, fototermika, fotovoltaika, vodní a větrné mikroelektrárny, nadřazená regulace.

Adresa

Chebská 132
352 01 Aš

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88008886
DIČ:  8201291813

Výrobky, činnosti

Provádění realizací

Kontaktní údaje

E-mail: sveda@complexenergy.cz
WWW: www.complexenergy.cz

Kontaktní osoba

Jiří Švéda - Jednatel

Telefon: 732 716 535
E-mail: sveda@complexenergy.cz
Další firmy v oboru

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.

EGF, spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektové činnosti - urbanismus, architektura, interiéry. Zabýváme se poradenskou, inženýrskou a investorskou činností, realizacemi staveb, zajišťujeme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, prohlídky kotlů apod. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a disponují různými certifikáty a osvědčeními. Řešíme požadavky klientů po celém území ČR.

Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych Henryk Maćkowiak

Nabízíme komplexní služby v oblasti architektury a urbanismu. Návrh stavby - průmyslové stavby - bytové - administrativní budovy - obchodní budovy - veřejné budovy - haly a sklady architektonického návrhu