• Detail firmy

Intecom solutions a.s.

Základní popis

Komplexní služby v oblasti digitalizace a správy dokumentů. Optimalizace tiskového prostředí, skenování dokumentů a zpracování dat, DMS/ECM systém InDMS, OCR systémy, Workflow, archivace, skartace, servis a prodej IT technologií, Náhradní plnění.

Adresa

Libušino údolí 497/118
623 00 Brno - Pisárky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24812293
DIČ:  CZ24812293

Výrobky, činnosti

digitalizace a správy dokumentů

digitalizace a správy dokumentů

Kontaktní údaje

E-mail: kucera@intecomsolutions.cz
WWW: www.intecomsolutions.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kučera - Obchodní ředitel

Mobil: +420 777 357 753
Další firmy v oboru

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.