• Detail firmy

Petr Hanáček

Základní popis

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Specializujeme se na zakázkovou výroba z masivního dřeva např. schodiště,zábradlí,postele,zahradní nábytek,dveře,vrata, police,parapety,bar.pulty,židle a různé jiné výrobky ze dřeva.

Adresa

Hradčovice 200
687 33 Hradčovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47342153

Výrobky, činnosti

Zabýváme se truhlářskou výrobou.

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Specializujeme se na zakázkovou výroba z masivního dřeva např. schodiště,zábradlí,postele,zahradní nábytek,dveře,

Kontaktní údaje

E-mail: hanstol@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Hanáček - Majitel

Telefon: 774 735 924
E-mail: hanstol@seznam.cz
Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.