• Detail firmy

Karel Mašek

Základní popis

Výroba a montáže dřevěných schodů, zábradlí či vchodových dveří.

Adresa

U Dálnice 108
252 19 Drahelčice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62593153

Výrobky, činnosti

Výroba a montáže

dřevěných schodů, zábradlí či vchodových dveří

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 125 123
E-mail: truhlarstvi-masek@centrum.cz
WWW: www.truhlarstvi-masek.cz

Kontaktní osoba

Karel Mašek - Majitel

Další firmy v oboru

ZFK - Kovovýroba Příbram

Zhotovujeme kovová vrata, kovová zábradlí, kovová svodidla, kovové mříže, kovové přístřešky, kovová zábradlí, kovové ploty či kovové schodiště. Zabezpečujeme výrobu z nerezové oceli, povrchové úpravy kovů, lehké konstrukce, protihlukové stěny i kompletní odhlučnění prostor a zařízení.

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.

DALION s.r.o.

Naše společnost dodává a montuje vrata, brány, mříže. Nabízíme vrata sekční, rolovací, výklopná, dvoukřídlá; brány otočné, posuvné, s pojezdem; rolovací mříže aj. Poskytujeme kompletní služby, a to od výroby a realizace, až po záruční i pozáruční servis. Naše služby zahrnují i dodání veškerého příslušenství ke garážovým a vstupním systémům. Poradenství je samozřejmostí. Neváhejte nás kontaktovat!