• Detail firmy

AISOPOS, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme účetní, ekonomické a daňové poradenství. Nabízíme průběžné i jednorázové vedení účetnictví, daňové evidence, mezd, zastupování na úřadech, prověřování bonity podnikatelských subjektů, rekonstrukci účetnictví a zpracování daňových přiznání

Adresa

Kamenice 107
547 01 Náchod

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25924770

Výrobky, činnosti

Účetní, ekonomické a daňové poradenství

Průběžné i jednorázové vedení účetnictví, daňové evidence, mezd, zastupování na úřadech, prověřování bonity podnik. subjektů a rekonstrukci účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: ekonom@ezop.eu
WWW: www.ezop.eu

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Kohout - Majitel

Telefon: 491 424 924
Mobil: 608 708 840
E-mail: ekonom@ezop.eu
WWW: www.ezop.eu

Jana Hrdličková - Jednatel

Další firmy v oboru

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

PDE s. r. o.

Naše činnost zahrnuje správu objektů a kompletní energetický management pro kontrolu a snížení nákladů. Služby poskytujeme v oblastech energetického poradenství a engineeringu, vyhotovujeme průkazy energetické náročnosti budovy, nabízíme dotace a program Nová zelená úsporám, kontrolujeme kotle a klimatizace, optimalizujeme náklady, zajišťujeme měření termokamerou, zpracováváme energetické audity.

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.