• Detail firmy

AISOPOS, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme účetní, ekonomické a daňové poradenství. Nabízíme průběžné i jednorázové vedení účetnictví, daňové evidence, mezd, zastupování na úřadech, prověřování bonity podnikatelských subjektů, rekonstrukci účetnictví a zpracování daňových přiznání

Adresa

Kamenice 107
547 01 Náchod

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25924770

Výrobky, činnosti

Účetní, ekonomické a daňové poradenství

Průběžné i jednorázové vedení účetnictví, daňové evidence, mezd, zastupování na úřadech, prověřování bonity podnik. subjektů a rekonstrukci účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: ekonom@ezop.eu
WWW: www.ezop.eu

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Kohout - Majitel

Telefon: 491 424 924
Mobil: 608 708 840
E-mail: ekonom@ezop.eu
WWW: www.ezop.eu

Jana Hrdličková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hana Sítková

Specializujeme se na vedení účetnictví a mzdové agendy. Poskytujeme účetní služby pro fyzické osoby a právnické osoby. Nabízíme zpracování DPPO, DPFO, DPH, silniční daně a další.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.