• Detail firmy

Martin Nagy

Základní popis

Kompletní služby pro domácnost, rodinu i Vaši firmu. Zajišťujeme služby v oblasti hlídání děti, doučování, péče o domácnost, žehlení, úklidové služby, hodinový manžel, překladatelská činnost

Adresa

Zdeňka Fibicha 2563
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87944987

Výrobky, činnosti

Kompletní služby pro domácnost

Kompletní služby pro domácnost, rodinu i Vaši firmu. Zajišťujeme služby v oblasti hlídání děti, doučování, péče o domácnost, žehlení, úklidové služby,

Kontaktní údaje

E-mail: info@angelnagy.com
WWW: www.angelnagy.com

Kontaktní osoba

Ing. Martin Nagy

Telefon: +420 775 766 657
E-mail: info@angelnagy.com

Vladimíra Franková

Mobil: +420 774 611 601
E-mail: frankova@angelnagy.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.