• Detail firmy

Jiří Šosták

Základní popis

Doprovody těžkých a nadměrných nákladů po celé Evropě a zemích býv. SSSR, vyřizování spec. povolení pro tyto přepravy,obstrávání dopravních prostředků pro tyto přepravy, průzkumy tras.

Adresa

Šolcova 899/19
720 00 Ostrava - Hrabová

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62259792
DIČ:  CZ421003404

Výrobky, činnosti

Doprovody těžkých a nadměrných nákladů

Kontaktní údaje

Fax: +420 596 711 542
E-mail: info@schwertrans.cz
WWW: www.schwertrans.cz

Kontaktní osoba

Jiří Šosták - Majitel

Telefon: +420 602 527 264
E-mail: info@schwertrans.cz
Další firmy v oboru

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.