• Detail firmy

Markéta Křížková

Základní popis

www.drobci.cz - jsou informační systém + malý e-shop - v nabídce máme prohřívače patiček, termální zábaly, polohovací pomůcky, speciální dudlíky, odsávačky hlenů, teploměry

Adresa

Březnická 5567
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74616668

Výrobky, činnosti

prohřívače patiček, termální zábaly...

prohřívače patiček, termální zábaly, polohovací pomůcky, speciální dudlíky, odsávačky hlenů, teploměry

Kontaktní údaje

E-mail: marketka.krizkova@seznam.cz
WWW: www.drobci.cz

Kontaktní osoba

Markéta Křížková, DiS. - Jednatel

Telefon: 608 284 288
E-mail: marketka.krizkova@seznam.cz
Další firmy v oboru

VEGAS Group s.r.o.

Matrace - online obchod. Ortopedické matrace, zdravotní matrace. Taštičkové, latexové a pružinové matrace. Poradenství a odborné články. Prodej doplňků na spaní, polštářů, lamelových roštů a postelí. Kompletní sortiment matrací Vegas pro zdravé spaní naleznete na našich internetových stránkách.

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.