• Detail firmy

Miroslav Pavelka

Základní popis

Dodávka a montáž dřevěných a plastových oken. Zaměření, cenové nabídky, poradenství, demontáž, montáž, zednické začištění. Dodávka parapetů, žaluzií a protihmyzových sítí.

Adresa

Orebitská 289
503 46 Třebechovice pod Orebem

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45935564

Výrobky, činnosti

Dodávka a montáž dřevěných a plastových oken

Zaměření, cenové nabídky, poradenství, demontáž, montáž, zednické začištění. Dodávka parapetů, žaluzií a protihmyzových sítí.

Kontaktní údaje

E-mail: miroslav.pavelka@centrum.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Pavelka

Telefon: +420 736 651 595
E-mail: miroslav.pavelka@centrum.cz
Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.