• Detail firmy

Pavlína Kudrhaltová

Základní popis

Ubytování v penzionu je možné v jedno až čtyřlůžkových pokojích, nebo apartmánu. Penzion disponuje vlastní koupelnou s WC, TV, satelit a internet zdarma. Penzion leží v klidné části centra Děčína.

Adresa

Teplická 346/40A
405 02 Děčín IV - Podmokly

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64005674

Výrobky, činnosti

Hotely a ubytovací služby

Ubytování v penzionu je možné v jedno až čtyřlůžkových pokojích, nebo apartmánu. Penzion disponuje vlastní koupelnou s WC, TV, satelit

Kontaktní údaje

E-mail: andyoffpage@andy-dc.cz
WWW: www.andy-dc.cz

Kontaktní osoba

Pavla Kudrhaltová

Telefon: 412 532 170
E-mail: andyoffpage@andy-dc.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.