• Detail firmy

Jiří Hroněk

Základní popis

Firma úspěšně podniká již více než 10 let v oblasti zakázkové výroby. Naší prioritou je rychlé a kvalitní zpracování návrhů dle přání zákazníka. Truhlářsné práce

Adresa

Jirečkova 949/17
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87294206
DIČ:  8011090076

Výrobky, činnosti

Truhlářsné práce

Kontaktní údaje

Fax: 311 693 319
E-mail: jira.hronek@gmail.com
WWW: www.truhro.cz/

Kontaktní osoba

Jiří Hroněk - Majitel

Mobil: 724 943 040
E-mail: jira.hronek@gmail.com
Další firmy v oboru

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.