• Detail firmy

Jan Škorvan

Základní popis

Nabízíme pěstitelské pálení, založení a starost o kvasy, prodej kvasinek, enzymů a živných solí, pronájem sudů, prodej odborné literatury, prodej chrániček stromů proti okusu.

Adresa

Radkov 118
747 84 Radkov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42043671
DIČ:  CZ-6112220246

Výrobky, činnosti

Nabízíme pěstitelské pálení

Nabízíme pěstitelské pálení, založení a starost o kvasy, prodej kvasinek, enzymů a živných solí, pronájem sudů, prodej odborné literatury,

Kontaktní údaje

E-mail: skorvanj@seznam.cz
WWW: www.paleniceradkov.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Jan Škorvan - Generální ředitel

Telefon: 774 306 935
E-mail: skorvanj@seznam.cz
Další firmy v oboru

JELEN ČENĚK

Jsme rodinná farma, která zajišťuje celoroční prodej prasat a prodej hus. Na odběr hus jsou každoročně vystaveny termíny k možnosti odběru. V nabídce prasat můžete najít prasata jateční, selata na rožnění a selata uzená. Dále nabízíme služby zemědělskou technikou (např. sklízení obilovin) a šrotování a výrobu krmných směsí prostřednictvím mobilní výrobny. Minimální množství ke šrotování je 5 tun.

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.