• Detail firmy

Jan Škorvan

Základní popis

Nabízíme pěstitelské pálení, založení a starost o kvasy, prodej kvasinek, enzymů a živných solí, pronájem sudů, prodej odborné literatury, prodej chrániček stromů proti okusu.

Adresa

Radkov 118
747 84 Radkov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42043671
DIČ:  CZ-6112220246

Výrobky, činnosti

Nabízíme pěstitelské pálení

Nabízíme pěstitelské pálení, založení a starost o kvasy, prodej kvasinek, enzymů a živných solí, pronájem sudů, prodej odborné literatury,

Kontaktní údaje

E-mail: skorvanj@seznam.cz
WWW: www.paleniceradkov.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Jan Škorvan - Generální ředitel

Telefon: 774 306 935
E-mail: skorvanj@seznam.cz
Další firmy v oboru

LUME Servis - Služby pro zemědělství

Provádíme služby pro zemědělce. Specializujeme se na odvoz obilí, lisování slámy, hnojení chlévskou mrvou, mulčování strání, mezí a hrází, sečení, obracení, shrnování, lisování sena, slámy a senáže, zimní údržbu komunikací, práce s válcem a s manipulátorem. Dále v zemědělství zajišťujeme i dopravu pomocí traktorového návěsu, valníku nebo auta s přívěsem.

JELEN ČENĚK

Jsme rodinná farma, která zajišťuje celoroční prodej prasat a prodej hus. Na odběr hus jsou každoročně vystaveny termíny k možnosti odběru. V nabídce prasat můžete najít prasata jateční, selata na rožnění a selata uzená. Dále nabízíme služby zemědělskou technikou (např. sklízení obilovin) a šrotování a výrobu krmných směsí prostřednictvím mobilní výrobny. Minimální množství ke šrotování je 5 tun.

POL - AGRO spol. s r.o.

Pěstování obilovin, pšenice, olejnin. Zemědělská výroba, speciální zemědělské stroje.