• Detail firmy

OPENREALITY & partners, s.r.o.

Základní popis

Jsme česká realitní kancelář, která Vám nabízí pohodlný a bezpečný způsob prodeje, koupě i pronájmu nemovitostí. Zajišťujeme hypoteční financování prodávaných nemovitostí. Vyřešíme za Vás exekuci, zástavu i jiné.

Adresa

Malinovského nám.603/4
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27751805
DIČ:  CZ27751805

Výrobky, činnosti

Jsme česká realitní kancelář, která Vám nabízí

pohodlný a bezpečný způsob prodeje, koupě i pronájmu nemovitostí. Zajišťujeme hypoteční financování prodávaných nemovitostí.

Kontaktní údaje

Fax: 515 535 837
E-mail: luknis@openreality.cz
WWW: www.openreality.cz

Kontaktní osoba

Pavel Lukniš - Jednatel

Mobil: 773 255 265
E-mail: luknis@openreality.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.