• Detail firmy

Jiří Kašpar

Základní popis

SVATBY, PROMOCE, HOSTINY, ..... Catering Provádíme úklidyStavíme rodinné domy na klíč. Provádíme rekonstrukce rodinných domů a bytů. Zateplování rodinných domů, bytů a panelových domů, kompletní fasády

Adresa

Lesácká 863
281 63 Kostelec nad Černými Lesy

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71363441

Výrobky, činnosti

SVATBY, PROMOCE, HOSTINY, ..... Catering

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 900 926
Mobil: +420 755 155 718
E-mail: kaspar@jlservis.cz
WWW: jlservis.cz

Kontaktní osoba

Jiri Kašpar - Majitel

Mobil: +420 608 144 977
E-mail: kaspar@jlservis.cz
Další firmy v oboru

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

Rozvoz obědů Kolín - J. Malý

Nabízíme služby v oblasti rozvozu jídel. Do jídel nepřidáváme žádná chemická dochucovadla ani glutamáty a používáme pouze kvalitní čerstvé suroviny. Jste-li rozhodnutí, že budete odebírat jídlo pravidelně, lze si ho objednat již týden dopředu. Ušetříme Vám čas i peníze.