• Detail firmy

Drahoslav Lysák

Základní popis

Optical PRO je spojeno s natáčením, střihem a postprodukcí videoklipů, reklamních spotů, prezentačních videí, grafických prezentací.

Adresa

Pilařská 359
763 31 Brumov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87319926

Výrobky, činnosti

Rozhlasová a televizní reklama

Optical PRO je spojeno s natáčením, střihem a postprodukcí videoklipů, reklamních spotů, prezentačních videí, grafických prezentací.

Kontaktní údaje

E-mail: info@opticalpro.cz
WWW: www.opticalpro.cz

Kontaktní osoba

Drahoslav Lysák - Majitel

Telefon: 732 616 482
E-mail: info@opticalpro.cz
Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.