• Detail firmy

Kateřina Baďurová

Základní popis

Nabídka služeb nezávislého komplexního finančního poradenství v Karlových Varech i okolí. Zastoupím Vás při jednání v bankách, pojišťovnách, na finančním trhu a ve všech situacích, kdy se rozhodujete, jak naložit s penězi.

Adresa

Studentská 96
360 07 Doubí

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74166271

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb nezávislého komplexního finančního

poradenství v Karlových Varech i okolí. Zastoupím Vás při jednání v bankách, pojišťovnách, na finančním trhu a ve všech situacích, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: Badurova.Katerina@seznam.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Baďurová - Majitel

Mobil: +420 737 115 207
E-mail: Badurova.Katerina@seznam.cz
Další firmy v oboru

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

2H ECONOMY s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme mzdovou agendu, zastupování klientů na úřadech, podklady pro úvěry apod. Součástí nabízených služeb je rovněž ekonomické poradenství, finanční analýzy a daňové optimalizace. Ručíme za správnost vedení účetnictví a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

D & D INTERNATIONAL s.r.o.

Naše účetní kancelář se zaměřuje na kompletní zpracování účetních dokladů a veškerých daňových přiznání. Nabízíme kompletní zpracování mezd, roční účetní závěrky, personální agendy, účetních sestav apod. Vypracujeme návrh daňové optimalizace přímo Vám na míru. Zajistíme i rekonstrukce účetní agendy.