• Detail firmy

Petr Málek

Základní popis

Maloobchodní prodej fototechniky, počítačů, tiskáren a příslušenství. Maloobchodní a velkoobchodní prodej značek Hoodman, Kinetronics a Cyber Clean. www.profesionalni-fotovideodoplnky.cz

Adresa

Bukovecká 512
199 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74778374
DIČ:  CZ8409160419

Výrobky, činnosti

Maloobchodní prodej fototechniky, počítačů,

tiskáren a příslušenství. Maloobchodní a velkoobchodní prodej značek Hoodman, Kinetronics a Cyber Clean. www.profesionalni-fotovideodoplnky.cz

Kontaktní osoba

Petr Málek - Majitel

Mobil: +420 777 018 478
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.