• Detail firmy

ATFE s.r.o.

Základní popis

E-shop a Velkoobchod s RC modely vrtulníků, aut, letadel a tanků. Včetně podpory náhradních dílu a servisu. Prodáváme a servisujeme RC modely značek: Walkera, E-sky, Art-tech, SYMA, HBX, Pelikán. Pro začátečníky i pokročilé.

Adresa

Čistá 228
569 56 Čistá

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25288547
DIČ:  cz25288547

Výrobky, činnosti

Velkoobchod s RC modely vrtulníků, aut, letadel

Kontaktní údaje

E-mail: info@rcobchod.cz
WWW: www.RCobchod.cz

Kontaktní osoba

Jakub Sturc - Jednatel

Telefon: 733 521 359
E-mail: inf@rcobchod.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZOXÍ s.r.o. personální agentura

Naše česká firma ZOXÍ s.r.o. působí jako personální agentura. Orientujeme se na oblast Brno a Brno-venkov. Zajišťujeme zprostředkování pracovníků do provozu obchodů, skladů, výroby i úklidových služeb. Poskytujeme poradenství v oblasti personalistky a trhu práce.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.