• Detail firmy

Martin Vašíček

Základní popis

Prodáváme a montujeme mechanické a elektronické zabezpečení vozidel. Montujeme autoalarmy Jablotron, motoalarmy, autorádia, multimédia, střešní okna Autotek, parkovací systémy a tažná zařízení. Mechanické zabezpečení značek Construct a Defend Lock.

Adresa

Kociánka 10/24
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60356502

Výrobky, činnosti

mechanické a elektronické zabezpečení vozidel

Prodáváme a montujeme mechanické a elektronické zabezpečení vozidel. Montujeme autoalarmy Jablotron, motoalarmy, autorádia, multimédia,

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 245 435
WWW: www.vavautodoplnky.cz

Kontaktní osoba

Martin Vašíček - Jednatel

Mobil: +420 602 703 231
E-mail: info@vavautodoplnky.cz
Další firmy v oboru

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.