• Detail firmy

"Divadlo Stodola"

Základní popis

Ochotnický divadelní spolek. Realizujeme divadelní představení pro obce, sportovní a kulturní organizace. Máme inscenace vhodné jako kulturní vložky na oslavy,svatby a další různorodé akce. Nasvítíme a ozvučíme konferenci, představení a oslavy.

Adresa

Na Návsi 11
664 51 Jiříkovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22819614

Výrobky, činnosti

divadelní představení pro obce

Kontaktní údaje

E-mail: o.buchta@divadlostodola.cz
WWW: www.divadlostodola.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Buchta

Telefon: 739 089 036
E-mail: o.buchta@divadlostodola.cz
Další firmy v oboru

Restaurant - Oldies music club FIČÁK

Provozujeme Oldie´s music club. Pořádáme swingové večery, hrajeme hity osmdesátých let. Můžete využít i služeb našeho restauračního zařízení - v nabídce máme chuťovky k pivu, burgery, steaky i dezerty nebo zmrzlinové poháry.

Jaroslav Hirš - barmanská show

Nabízím služby v oblasti pořádaní oslav a večírků včetně zajišťení kompletního servisu. Zajišťuji cateringové služby i hostesky. Zabývám se barmanstvím a realizuji vlastní barmanskou show na přání zákazníka při nejrůznějších příležitostech.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.