• Detail firmy

Ondřej Španěl

Základní popis

Výroba a prodej užitkové a dekorační keramiky. Firma s více než stoletou tradicí. Vše ručně točeno na hrnčířském kruhu a páleno na vysoké teploty. Firemní keramika a keramika pro tisk.

Adresa

Drnovice 108
679 76 Drnovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71805621

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej:

užitkové a dekorační keramiky

Kontaktní údaje

E-mail: ondrej.spanel@seznam.cz
WWW: kevi.webnode.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Španěl - Majitel

Telefon: 739 069 175
E-mail: ondrej.spanel@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Keramika Paradyż. Polská společnost s 27 let zkušeností a exportuje do 40 zemí po celém světě. Nabízejí téměř 4000 obkladů a dekorací. Známý pro jeho mezinárodního designu a vysoce kvalitních keramických obkladů a dlažeb podle Paradyž dobře se ocitnou v obou vnitřních soukromých a prestižní rezidenční projekty, kancelářích a veřejných budovách.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Keramická dílna Jana Dušková

Zabýváme ruční výrobou keramických výrobků a dekorací. Provozujeme e-shop andelske-svetlo.cz s širokou nabídkou keramických andělů, svícnů, květináčů, dekorací a dalších produktů z mrazuvzdorného šamotu pro použití i doma i ve venkovních prostorách.