• Detail firmy

Václav Sváta

Základní popis

Tesařské, truhlářské, pokrývačské práce, krovy, pergoly, dveře, kuchyně, vestavěné skříně, ploty, krytina střech.

Adresa

Luční 108
353 01 Drmoul

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46867619
DIČ:  CZ7309171804

Výrobky, činnosti

Tesařské, truhlářské, pokrývačské práce, krovy,

pergoly, dveře, kuchyně, vestavěné skříně, ploty, krytina střech.

Kontaktní údaje

E-mail: snavo@seznam.cz

Kontaktní osoba

Václav Sváta - Majitel

Mobil: +420 607 124 950
E-mail: snavo@seznam.cz
Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.