• Detail firmy

Karel Vostrý

Základní popis

Firma se zabývá elektroinstalacemi a revizemi vyhrazených elektrotechnických zařízení bez omezení napětí, včetně prostor s nebezpečím výbuchu.

Adresa

Rabštejnská 1580/35
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87517256
DIČ:  CZ 5710301003

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace a revize

Kontaktní údaje

E-mail: vostry@trecc.cz
WWW: www.trecc.webnode.com

Kontaktní osoba

Ing. Karel Vostrý - Majitel

Telefon: +420 604 904 907
E-mail: vostry@trecc.cz
Další firmy v oboru

ELEKTROPAUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na elektroinstalace, a to jak bytové, tak i průmyslové. Realizujeme přípojky VN, NN, instalace hromosvodů, nabízíme revize. Provádíme zemní a výškové práce, zajistíme rovněž pronájem plošiny.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.