• Detail firmy

Marek Lankaš

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce, instalatérské práce - voda, topení, kanalizace, rekonstrukce koupelen na klíč, rekonstrulce domů, bytů, bytových jader, zděné ploty, zámkové dlažy i ostatní dlažby a pod.

Adresa

Sídliště 268
538 62 Hrochův Týnec

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74952102

Kontaktní údaje

E-mail: koupelny-rekonstrukce@seznam.cz

Kontaktní osoba

Marek Lankaš

Telefon: 777 127 030
E-mail: koupelny-rekonstrukce@seznam.cz
Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.

Topenářství - Dušan Dzamulič

Poskytujeme komplexní topenářské a vodoinstalační práce včetně rekuperace a realizací kotelen. Montujeme solární systémy, vodoměry a měřiče tepla. Jsme zaměřeni na oblast Vysočiny (Jihlava, Pelhřimov, Humpolec, Havlíčkův Brod atd.) a Jihočeský kraj.