• Detail firmy

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.

Základní popis

Naše společnost je moderní poskytovatel IT služeb se zaměřením na pokročilé technologie. Naší hlavní kompetencí je vývoj komplexních a individuálních softwarových řešení. Nabízíme také kvalitní služby v oblasti vývoje pro všechny mobilní platformy.

Adresa

Českobratrské náměstí 1321
293 01 Mladá Boleslav I

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27931579
DIČ:  CZ27931579
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

H&D nabízí rozsáhlé portfolio IT služeb

se zaměřením na augmented reality (rozšířená realita) a computer vision (počítačové vidění). Zabývá se vývojem softwaru na zakázku, mobilních aplikací na platformách iOS, Android, Windows 8. Poskytuje podporu IT systémů a technologie Teamcenter.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 739 392 739
E-mail: sales@hud.cz
WWW: www.hud.cz

Kontaktní osoba

Irena Šípalová - Jednatel

Stanislav Spurný - Obchodní reprezentant

E-mail: sales@hud.cz
Další firmy v oboru

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

DARTECH, s.r.o.

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.