• Detail firmy

Antonín Hikl

Základní popis

E-shop-www.nddily.cz,originální-použité-nové náhr.díly na osobní a užitkové vozy za výborné ceny. Nabízíme použité originální náhradní díly na většinu značek vozů.

Adresa

Pod sokolovnou 60
250 69 Hoštice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69522669
DIČ:  CZ7410030056

Výrobky, činnosti

E-shop-www.nddily.cz,originální-použité-nové náhr.

díly na osobní a užitkové vozy za výborné ceny. Nabízíme použité originální náhradní díly na většinu značek vozů.

Kontaktní údaje

E-mail: nddilycz@seznam.cz
WWW: www.nddily.cz

Kontaktní osoba

Antonín Hikl - Majitel

Mobil: +420 733 105 356
E-mail: nddilycz@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.