• Detail firmy

R. HLAVICA,s.r.o.

Základní popis

Hlavní činností firmy je výkup dřevní hmoty od vlastníků lesa a provádění veškerých lesnických činností pro majitele lesů.

Adresa

Hranická 272
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26296039

Výrobky, činnosti

výkup dřevní hmoty

Hlavní činností firmy je výkup dřevní hmoty od vlastníků lesa a provádění veškerých lesnických činností pro majitele lesů.

Kontaktní údaje

E-mail: mokanik@seznam.cz
WWW: www.hlavica.cz

Kontaktní osoba

Martin Okáník - Obchodní reprezentant

Telefon: 603 858 352
E-mail: mokanik@seznam.cz

Robert Hlavica - Jednatel

Telefon: +420 571 620 304
E-mail: hlavica@hlavica.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

Star Pila Vavřineč

Provozujeme truhlářskou pilu. Věnujeme se hoblování a impregnaci dřeva. Dodáváme stavební řezivo do 10 m, impregnované i neimpregnované střešní latě, truhlářské řezivo, hraněné řezivo, pražce, boční prizmy, štípané palivové dřevo, balzové dřevo, odřezky v kůře, krajinky a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Plastpol, s.r.o.

Naše firma byla založena roku 2005. Zabýváme se zakázkovým zpracováním zejména nekovových materiálů o max. rozměru 1,5 x 0,6 x 4m. Dělíme, obrábíme ve 3 a 5-ti osách polotovary z plastů, plexiskla, masivního dřeva, dřevovláknitých desek, překližek, umělých dřev, slitin hliníku, atd. Nabízíme flexibilitu, krátké dodací lhůty a individuální přístup pro maximální vyhovění požadavkům zákazníků.