• Detail firmy

Dita Doubková

Základní popis

Prodej sortimentu ložisek a příslušenství. Nabídka lepidel, tmelů, potřeb pro domácnost, schůdků, ochranných pomůcek či těsnění. Dále prodej klínových

Adresa

Švermova 1390
399 01 Milevsko

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48220043

Výrobky, činnosti

Ložiska,Těsnení,Lepidla, oleje, tmely

Kontaktní údaje

E-mail: indol@seznam.cz
WWW: www.indolo.eu

Kontaktní osoba

Dita Doubková - Majitel

Telefon: 382 521 786

p. Doubek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Energy Partner s.r.o.

Společnost realizuje prodej, montáž a servis tepelných čerpadel IVT. Pronájem elektrocentrál a jejich instalace zálohy UPS. Rekonstrukce elektrorozvoden a měření elektrické energie. Servis, revize a provoz fotovoltaických elektráren.

DK TRADE s.r.o.

Specializujeme se na vše, co nějak souvisí s péčí o exteriérové i interiérové výrobky ze dřeva. Nabízíme potřeby k jejich ošetřování, údržbě i natírání a samozřejmostí je také fundovaný poradenský servis. Dodáváme laky, lazury, mořidla, brusný materiál (kotouče, pásy, lamely), lepidla (dispersní, epoxidové, polyuretanové, vteřinové) aj. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

Libor Musil

Věnujeme se prodeji detektorů kovů a jejich příslušenství. Nabízíme detektory kovů pro amatéry i specialisty v různých cenových hladinách. Poskytujeme komplexní servis včetně zaškolení do obsluhy jednotlivých zařízení v terénu. Provozujeme zavedený e-shop a kamennou provozovnu v Českém Rudolci.