• Detail firmy

SEABERG s.r.o.

Základní popis

Činnost společnosti Seaberg s.r.o. se soustředí na provoz mrazíren, nabídku skladovacích služeb, pronájem nebytových i bytových prostor, zprostředkování obchodu a služeb a působí i na trhu s energiemi.

Adresa

Příšovice 157
463 46 Příšovice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27324176
DIČ:  CZ27324176

Výrobky, činnosti

Skladovací služby, mrazírny

Provoz mrazíren, nabídku skladovacích služeb, pronájem nebytových i bytových prostor, zprostředkování obchodu a služeb a působí i na trhu s energiemi.

Kontaktní osoba

Ing. Vratislav Picek - Prokurista

Mobil: +420 725 513 001
E-mail: picek@seaberg.cz
WWW: www.seaberg.cz
Další firmy v oboru

TECHNOLOGY - GARAGE, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem vybavení AUTO - PNEU servisů, STK, dílen. Nabízíme zvedáky, stojany, podpěry, myčky kol, testery brzd a tlumičů, odsávače výfukových plynů, ruční nářadí, montážní vozíky, přístroje na měření geometrie kol, startovací zdroje a mnoho dalšího.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

P. N. LOGISTIC

Logistickou činností se zabýváme již od roku 2001. Zajišťujeme přepravu v rámci EU i mimo ni. Vytěžujeme vlastní i externí vozidla, spolupracujeme s několika firmami. Nabízíme rychlé vyřízení zakázky za nejlepší ceny. Jsme špičkou v expresních dodávkách zboží do 24 hod. Soustředíme se zejména na zákazníky z oblasti Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.