• Detail firmy

Rudolf Jetmar

Základní popis

Provádíme zemní a výkopové práce, základové desky pro rodinné domy i komerční objekty, stavební činnost se zaměřením na výstavbu rodinných domů na klíč, přestavby domů a bytů, rekonstrukce bytových a nebytových prostor, tesařské a pokrývačské práce.

Adresa

Adamova 137/4
405 02 Děčín XXI - Horní Oldřichov

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86716565

Výrobky, činnosti

Provádíme zemní a výkopové práce

Provádíme zemní a výkopové práce, základové desky pro rodinné domy i komerční objekty, stavební činnost se zaměřením na výstavbu rodinných domů

Kontaktní údaje

E-mail: ruda.jetmar@seznam.cz
WWW: www.stavbyjetmar.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Jetmar - Majitel

Mobil: +420 724 855 806
E-mail: ruda.jetmar@seznam.cz
Další firmy v oboru

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.