• Detail firmy

František Baják

Základní popis

Jsme firma, která se pohybuje v oboru výroby a instalací oken a vchodových dveří několik let. Vyrábíme dřevěná eurookna v profilu IV68, IV78 a 92 a kastlová okna. Dodáváme plastová okna, venkovní a vnitřní parapety, žaluzie a sítě proti hmyzu.

Adresa

Jiráskova 284
683 52 Křenovice u Slavkova

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75268345
DIČ:  CZ7706114680

Výrobky, činnosti

výroby a instalací oken a vchodových dveří

Kontaktní údaje

E-mail: TruhlarstviBajak@seznam.cz
WWW: kanastyl.wbs.cz

Kontaktní osoba

František Baják - Majitel

Mobil: 777 138 834
E-mail: TruhlarstviBajak@seznam.cz
Další firmy v oboru

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.