• Detail firmy

František Baják

Základní popis

Jsme firma, která se pohybuje v oboru výroby a instalací oken a vchodových dveří několik let. Vyrábíme dřevěná eurookna v profilu IV68, IV78 a 92 a kastlová okna. Dodáváme plastová okna, venkovní a vnitřní parapety, žaluzie a sítě proti hmyzu.

Adresa

Jiráskova 284
683 52 Křenovice u Slavkova

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75268345
DIČ:  CZ7706114680

Výrobky, činnosti

výroby a instalací oken a vchodových dveří

Kontaktní údaje

E-mail: TruhlarstviBajak@seznam.cz
WWW: kanastyl.wbs.cz

Kontaktní osoba

František Baják - Majitel

Mobil: 777 138 834
E-mail: TruhlarstviBajak@seznam.cz
Další firmy v oboru

Roman Filip - RFI servis

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky, montáž a servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení. Zajišťujeme rovněž revize plynových zařízení. Kompletní informace o službách, které poskytujeme, naleznete na našich webových stránkách.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.